• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Hızlı Okuma

Muğla Hızlı Okuma
Hızlı Okuma Kursları

Her öğrenci gününün kayda kıymet bir kısmını okumaya ayırmaktadır.Okuduklarını iyi anlamalı ve uzun süre akılda tutmalıdır. Öğrenciler 12 yıldaöğrendiklerini birkaç saatte geri vermek zorundadır. Bu saat dilimi saniyeninbir ömre karşılık olduğu bir an olarak anlaşılır. Bir öğrenci okul yaşamsalsüresince öğrendiklerinin %80 ni okuyarak elde eder. Okuma ve anlama hızınızgeliştirmek, gün süresince okumak zorunda kalmış olduğunız ders kitapları, dersnotları, yaprak testler, tecrübe etme sınavları vb. Materyalleri daha kısazamanda okuyup bitirmenizi sağlayacak.

Hızlı okuma, kolay öğrenilen bir tekniktir. Muğla Hızlı Okuma Eğitimlerdevereceğimiz Hızlı okuma bilgi ve tekniklerin yanında, bilgisayarınızakurmanız için vereceğimiz Hızlı okuma alıştırma  programını,sizinle yapacağımız çalışma planı doğrultusunda uygulayarak 8-9 haftada hızlıokuma sistemini oturtmuş olacaksınız.

Hızlı okuma tekniklerinde gözleriniz okur beyne iletir ayni vakitte sesliokuduğunuz için kulağınızda duyduklarını zihne iletir. Okumaya başlamadan öncesayfaları karıştırın okuyacağınız metin ile ilgili ön kanıyı koyun bu sizemetinden çıkaracağınız anlamı şekillendirmekte kolaylık sağlar.

Hızlı okumak yalnız bir ayrıcalık değil, hızla gelişen dünyamızda zorunlu birihtiyaçtır. Tahminen okumayı sevmiyorsunuz, ancak okumaya zorunlu olduğunuzşeyler var. Isınız gereği okumak mecburiyetindesiniz. Okumayı seviyorsunuzsadece okumaya zaman ayıramıyorsunuz. Bunun benzer biçimde birçok söylemtamamımız için geçerlidir. Çünkü su an yasadığımız dünyada acımasız bir rekabetsöz mevzusudur. Rakiplerinizi geride bırakarak ipi göğüslemeniz gerekiyor.


Hızlı Okuma Tekniklerinin Amacı.    Doğru odaklanmayı öğrenerek, dikkat ve konsantrasyonseviyenizi yükseltmek

.    Okuma hızınızı arttırmak, sınavlarda zamandan tasarrufetmek

.    Öğrenmeyi kolaylaştırmak, anlama düzeyinizi arttırmak

.    Beyninizin bütünü görmesini sağlamak
.    Görsel zihninizi kullanma kapasitesini arttırmak

.    Kişisel okuma motivasyonunuzu üst seviyelere çıkartmak

.    Belleğinizi geliştirmek

.    Zihin hareketlerini hızlandırmak

.    Daha iyi bir hatırlama düzeyine sahip olmak

.    Öğrenme hızına bağlı olarak informasyon seviyeniziyükseltmek


Muğla Hızlı Okuma; Muğla’ da bulunan hızlı okuma eğitimi veren kurumlardır.Muğla Hızlı okuma programlarının asıl amacı kısa zamanda çok daha çok metinokumak benzer biçimde görünse de aslolan amaç fikir gelişimini desteklemektir.

Hızlı okuma çeşitli teknik ve alıştırmalar ile bir dakikada okunan kelimesayısının normalden fazla olduğu ve normalden daha fazla iyi anlaşıldığı okumatürüdür. Bu tür okumada amaç sadece hızlı okumak değil, anlayarak okumadır.Eğer okuduğunuzu anlamadıysanız çabuk okumuş sayılmazsınız.


Hızlı okumakşüphesiz bazı teknik ve eğitimlerle kazanılır. Alınan eğitimlerle hiç çaba sarfetmeden okuduğunuz kelime sayısı iki katına çıkmaktadır. Ülkemiz de okuma oranıdakikada 80-220 kelime aralığındadır. Muğla Hızlı Okuma.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:


Muğla Hızlı Okuma Eğitimi 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka  Hızlı Okuma Eğitimi için  0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numarali telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli  Hızlı Okuma Eğitimi   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya Hızlı Okuma Eğitimi için  0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Muğla Hızlı Okuma başlıklı 2231 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın