• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursu

İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursu
Hızlı Okuma Kursları

İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursumuza katılan danışanlarımız,İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Tekniklerini öğrenmeden önce ortalama 100-130 kelime okurlarkenkursumuzu bitirdiklerinde 300-400 kelime okuyabilmekteler. Çok aşırı düzeydebir çaba gerektirmeksizin, yalnız kursumuzda öğretilen teknikleri uygulayarak, okuma hızınızı %200-300 oranında arttırabilirsiniz. Bununla birlikte gerekliözveriyi gösterir ve çalışmalarınıza kesinlikle devam ederseniz okuma hızınızıçok daha çok arttırabilmeniz mümkün.

 

İyi bir okuyucu olma yolunda atabileceğiniz en iyi adim öncelikle okumahızınızı belirlemektir. Bunun için herhangi bir kitap ya da dergiden bir bölümüaçabilir ve bir dakikalık süre tutarak bu süre içerisinde kaç kelimeokuduğunuzu not alabilirsiniz. Okuma hızınızı belirledikten sonrasındaokuduğunuz parçadan ne kadarının aklınızda bulunduğunu değerlendirin.Okuduklarınızın ne kadarının aklınızda kaldığı verimli bir okuyucu olupolmadığınızı belirleyecektir. Yapmış olduğunuz bu ufak testin sonucunda bir dakikaiçerisinde okuduğunuz kelime sayısı 130 kelimenin altında ise ve okuduklarınızıanımsama oranınızın da kafi olmadığını düşünüyorsanız...

 

İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursu tam sizlik demektir. Sınavlarda basariniziarttırmak ve zaman kazanmak, daha verimli bir okuyucu olmak, kitap okumayalüzumlu vakit ayıramamak, kısa süre içinde daha fazla doküman okumak zorundakalmak, data ve kültür düzeyinizi arttırmayı hedeflemek, şeklinde sorunlardanherhangi birisi size uyuyorsa İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursu Almanızbu bağlamda isinizi son derece kolaylaştıracaktır.

 

İzmir, Antalya, Muğla, Denizli, Azerbaycan’da  faaliyet gösteren Saygın Coaching &Consulting, İzmir’de ve Türkiye'nin birçok yerinde uzman eğitimci ekibiyleAnlayarak Hızlı Okuma Teknikleri seminerleri düzenlemektedir. İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursu, Daha iyi birokuyucu olmak hedefleriniz arasındaysa lütfen bizimle geçiniz.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursu için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursunu tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursu  için  0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numarali telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursunu tıklayabilirsiniz


Denizli Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursu  0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursunu tıklayabilirsiniz.


Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursu için0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya   Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursu  nu tıklayabilirsiniz.


Muğla  Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursu 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursunu tıklayabilirsiniz.


Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Kursu başlıklı 2681 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın