• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Hızlı Okuma Kursu İzmir Gaziemir

Hızlı Okuma Kursu İzmir Gaziemir
Hızlı Okuma Kursları

Etkin ve hızlıokumak yalnız bir ayrıcalık değil, hızla gelişen dünyamızda mecburi birgereksinimdir. Tahminen okumayı sevmiyorsunuz, ancak okumaya mecbur olduğunuzşeyler var. İşiniz gereği okumak mecburiyetindesiniz. Okumayı seviyorsunuzancak okumaya süre ayıramıyorsunuz. Bunun şeklinde birçok söylem tamamımız içingeçerlidir. Çünkü şu an yaşadığımız dünyada acımasız bir rekabet sözmevzusudur. Rakiplerinizi geride bırakarak ipi göğüslemeniz gerekiyor.

Öğrencisiniz (lise,üniversite vb...) dolayısıyla yığınla kitap, not sizi bekliyor. TEOG, YGS,LYS,KPSS, ALES vb. Sınavlara hazırlanıyorsunuz, fakat vakit sorunu yaşıyorsunuz.Sınavlarda 30-45 dakika ya da bir saat zaman kazanmak istiyorsunuz. İşinizokuma ile ilgili ise sizlerin de çok zamana ihtiyacınız var anlama gelir. Çünkügeride bırakmanız gereken bir sürü rakibiniz var.


Bu nasıl mı olacak?Etkili Ve Hızlı Okuma ile.


Güçlü rakipleriniziancak bu şekilde geride bırakırsınız.


Hızlı Okuma Kursu İzmir Gaziemir. Etkili ve hızlıokuma için anlayarak hızlı okuma tekniklerini öğrenebilirsiniz. Hepimiz bununiçin varız. Size anlayarak hızlı okumanın bütün tekniklerini öğretebileceğimizisöylüyoruz. Bunu eğitimlerinizi tamamlayıp hızlı okuma alışkanlığınıkazandığınızda kendiniz görmüş olacaksınız.


Bütün bunlar sözdenibaret sanıyorsanız, yanılıyorsunuz.


Hızlı Okuma Kursu İzmir Gaziemir.  Temelde hızlıokumanın mantığı sözcük sözcük yerine satırın daha geniş bir alanı görmek, 2-3hatta 4 sözcüğü  birden görebilmek vealgılayabilmektir. Bundan önce üzerinde durulması gereken yavaş okuyoruz.çünkü;


→ Sözcükleri  teker- teker okuyoruz.


→ Okurken sözcükleretakılıyoruz ve geriye dönüşler yapıyoruz.


 → Bir mevzuyu daha iyi anlayabilmek için yavaşokumak gerektiğine inandık


→ Okurkendudaklarımızı bir ihtimal dilimizi oynatarak okuyoruz.


→ Yavaş okumanınnedeni dikkatimizi toparlayamamak, çabuk yorulmaktır. Yavaş okumanın en temelsorunu içten seslendirerek okumaktır. İlkokula başladığımız yılda değiliz artıkdeğil mi? Niçin hala onlarca yıl önceki okuma yöntemlerinde ısrar ediyoruz.Dünyada her şey gelişirken okuma tekniklerinin yerinde saydığını düşünmek sonderece yanlış bir kanı olsa gerek. Bu konuda tüm dünya ileri gitmişken biz halayerimizde mi sayacağız. Uzay teknolojilerine erişmenin yolu hızlı ve bilinçliçalışmadan geçer.


→ Öğrenme ve anlama hızınızı artırabileceksiniz


→ Okuma hızınızı%300 artırarak, hızlı anlama ve kavrama becerisi ile beraber dikkat ve konsantrasyonunuzu artırabileceksiniz.


 → İki saatte 250 sayfalık bir romanı okuyupanlayabileceksiniz.


→ Hızlı anlama vekavrama becerisi ile birlikte konsantrasyon ve dikkatinizi  artırabileceksiniz.


→ Sınavlarahazırlanırken mevzulara daha iyi odaklanabilecek ve daha iyi öğreneceksiniz


 → Sınavlarda en az 35-40 dk. Zamankazanacaksınız. İşte böylece rakiplerinizi geride bırakabileceksiniz.


Öğrencilerinize bu eğitimikısa sürede verebileceksiniz.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:


İzmir Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 422 59 54   yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka  Hızlı Okuma Eğitimi için  0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65  numarali telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli  Hızlı Okuma Eğitimi   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya Hızlı Okuma Eğitimi için  0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla Hızlı Okuma Eğitimi 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - -
Hızlı Okuma Kursu İzmir Gaziemir başlıklı 2725 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın