• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme

Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme
Hızlı Okuma Kursları

Anlayarak hızlı okuma eğitiminin temel amacı okumanızı daha verimli ve dahaetkili  hale taşımanızı sağlamaktır.Düşündüğümüz süre okumayı  6-7 yaşlarındailkokulda öğrendik. Su ana kadar öğrendiklerimizin çok büyük kısmını okuyarakelde edildiğimize nazaran bugüne kadar daha etkili okumanın çabasını göstermişolmamız gerekirdi.  İyi ve etkili okumaiçin son olarak ne süre kendinizi geliştirdiniz? Genel anlamda bu sorununcevabi; kitap okudum bu yetmez mi? Kitap okuyarak okumanızı geliştirmez

Bilgiye ulaşmanın, en kısa yolu da anlayarak hızlı okumadır. Birçok alandaolduğu gibi okuma hızınız teknik çalışmalar ve egzersizlerlegeliştirmektir."

 

Öğrenciler, iş adamları, yöneticiler, politikacılar bu kurslara katılamayabaşladılar. Böylece batıda hızlı okuma yaygın hale geldi. Ülkemizde hızlı okumadaha çok yenidir.

 

Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme; gözümüzün kaslarını eğitmeyi, gözümüzün çevik görmesini, görmealanını genişletmeyi, okurken satırların üstünde serseri gibi dolasan gözümüzedaha etkili bir şekilde ritim kazandırmayı ve bütün bunlar ile görme ilealgılama arasında uyum sağlamayı hedefler.

 

Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme;Önemli olan hızlı okumak değildir, ışık hızında da okuyabilirsinizisterseniz. Hiçbir anlamı olmaz. Anlayarak hızlı okuma  eğitimde temel amaç daha hızlı ve etkin görme,bunu yanında da idraklamadır. Kısacası anlayarak hızlı okuma eğitimi ile görselidrak etme düzeyimizi geliştirerek okuma, idrak etme, anlama düzeylerimiziyükseltmeyi hedefleyen farklı bir teknik beceridir. Bu beceriyi herkes şeklindesiz de kazanıp data çağına uygun bir kişi olabilirsiniz.

 

Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme  Kazanımlarınız;

 

- Vize ve Final imtihanlarına çalışmanız sürecinde zamanınız yetmiyor mu?

 

- Teog, Ygs, Lys,  KPSS benzer biçimdesınavlara mi hazırlanıyorsunuz?

 

- Kitap Okumaya vakit ayıramıyor musunuz?

 

- Meslek hayatınızdaki yenilikleri takip edemiyor musunuz?


Hızlı okuma eğitimlerine katılarak hem zamandan kazanın, hem de okuduklarınızı yıllar sonra bile hatırlayın!

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:


İzmir Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24   numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka  Hızlı Okuma Eğitimi için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65  numarali telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli  Hızlı Okuma Eğitimi   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya Hızlı Okuma Eğitimi için 0 242 323 73 15  yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla Hızlı Okuma Eğitimi 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme başlıklı 2216 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın